KONST / Litografier / Färglitografi 12476075
nr 1247 6075
Bengt Ribbentoft
(f. 1943), Sverige
Färglitografi, "The Wave". Signerad, numrerad 171/360. Motivet: 74x58 cm
Bengt Ribbentoft, svensk målare född i Stockholm 1943.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 8 april 2019
kl 19:48:16
300 kr
350 kr
600 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
900 kr
900 kr
900 kr (Budbetjänt)
Bengt Ribbentoft
Läs mer om Bengt Ribbentoft